شورای گسترش وزارت علوم، مجوز پذیرش دانشجو در رشته‌های دانش اجتماعی مسلمین، حکمت اشراق و عرفان و حکمت اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۷ آزمون اختصاصی دانشگاه علوم اسلامی رضوی را صادر کرد.

به گزارش اعتدال و امید از  روابط عمومی دانشگاه علوم اسلامی رضوی، برابر مصوبه شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم اسلامی رضوی برای آزمون‌های خود در تیرماه سال ۹۷ مجوز پذیرش دانشجو در این سه رشته را در مقطع کارشناسی ارشد اخذ نمود، لذا داوطلبان می‌توانند علاوه بر پنج رشته کارشناسی ارشد اعلام شده این سه رشته را نیز انتخاب کنند.

دانشگاه علوم اسلامی رضوی هم اکنون در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم قرآنی و حدیث، حقوق جزا و جرمشناسی، حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل، فلسفه و کلام اسلامی و فقه و مبانی حقوق اسلامی پذیرش دانشجو دارد.

ثبت‌نام از داوطلبان آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی تا پایان اردیبهشت ۹۷ از طریق سایت دانشگاه به نشانی www.razavi.ac.ir  ادامه خواهد یافت و آزمون در روز جمعه ۲۲ تیرماه ۹۷ در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و ۲۹ و ۳۰ تیرماه ۹۷ در مقطع دکتری تخصصی برگزار خواهد شد.

همچنین تحصیل در سه مقطع تحصیلی به صورت رایگان بوده و دانشجویان همزمان دروس حوزوی را علاوه بر دروس دانشگاهی خواهند گذراند.