فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی بکارگیری اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است .

تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی  اقتصاد مقاومتی استبه گزارش اعتدال و امید، سردار یعقوب‌علی نظری فرمانده سپاه امام رضا (ع)در سفر به شهرستان مرزی تایباد و بازدید از طرح‌های اجرا شده دهستان آباد و روستا‌های آبقه و قلعه نوآبقه، کرات، فرمان‌آباد و ایله  گفت: دشمنان انقلاب اسلامی پس از شکست نقشه‌های شوم خود در مقابله با انقلاب اسلامی، موضوع اقتصاد با محور معیشت مردم را هدف قرار داده‌اند.

وی افزود: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی این است که مسئولان نظام اسلامی با بکارگیری اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری در کنار مردم و با وحدت و همدلی حرکت کنند تا مشکلات حل شود.

فرمانده سپاه امام رضا (ع)  گفت: یکی از مهمترین موضوعات کنونی مردم و به ویژه روستائیان، حل مشکل معیشت و اشتغال آنان است که  با تلاش شبانه روزی مردم و مسئولان ایران اسلامی این امر  میسر خواهد شد.

سردار یعقوب‌علی نظری با اشاره به اینکه باید با بهره‌مندی از شیوه‌های علمی و نظر کارشناسان و اهل فن تولیدات گوشت و محصولات دامی را در روستا‌ها زیاد کرد گفت: با امکانات موجود در کشورمان و نعمات خدادادی باید کوشش کرد تا با استفاده از شیوه‌های علمی در راستای افزایش تولید گوشت موفق شویم.
وی افزود:  هر کاری که در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود باید با مهارت علمی انجام شود تا بازدهی تولید بالا برود و تولیدات در بخش‌های مختلف افزایش پیدا کند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع)  گفت: مردم عزیز و به ویژه روستائیان باید عزم خود را برای افزایش تولید با همین امکانات موجود جزم کنند و مسئولین نیز در کنار مردم باشند.

سردار نظری با اشاره به خشکسالی‌های چند ساله اخیر که مردم را گریبانگیر خود کرده ادامه داد: با تغییر در روش‌های تولید در بحث‌های کشاورزی و دامی باید از همین امکانات کم، بهره‌های بیشتری ببریم و به سمت علمی شدن کار‌ها پیش برویم.