علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه براهمیت جایگاه والای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش اعتدال و امید به نقل از سپاه نیوز، در این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گزارشی از برنامه های جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه برای ارتقای سطح آگاهی دینی پاسداران و بسیجیان ارائه کرد.
وی به سوابق پاسداران در علاقه مندی به مباحث اعتقادی و سیاسی از ابتدای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت که کوشش فعلی در جهت افزایش بصیرت دینی ، افزایش فضای معنوی در سپاه و تداوم روند دوری‌گزینی از وارد شدن به دسته‌بندی و جناح‌بندی های سیاسی به مثابه یک تکلیف و اصل غفلت ناپذیر است.
حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی تاکید کرد: وظیفه سپاه پاسداران، حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی در برابر برنامه های دشمنان انقلاب است.
رئیس مجلس شورای اسلامی نیز بر اهمیت جایگاه والای سپاه تاکید کرد و گفت: حفظ این نهاد از اولویت های همه دوستان و یاران انقلاب اسلامی است .
لاریجانی یادآورشد: مراقبت از عظمت سپاه در گرو رفتار سنجیده در همه امور و اطاعت کامل از تدابیر فرمانده معظم کل قوا و وارد نشدن به امور خرد و به خصوص به گروه ها و جناح‌های سیاسی درون نظام که سبب خدشه وارد شدن به موقعیت برجسته و ممتاز سپاه است، می باشد.
رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین بهره گیری از آثار شهید مطهری و سایر بزرگان حوزه اندیشه اسلامی را در افزایش بنیه دینی و اخلاقی پاسداران امری مطلوب عنوان کرد.