جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، صبح امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.

دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم با رهبر انقلاببه گزارش اعتدال و امید،

جمعی از خانواده‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، صبح امروز  با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از خانواده‌های معظم شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم فرمودند: این روحیه و اعتقادات جوان مؤمن انقلابی است که ما را مثل کوه درمقابل حوادث نگه می‌دارد.

ایشان افزودند: برخی عناصر انقلابی از راه برگشتند و انقلاب ریزش‌هایی داشته؛ در صدر اسلام هم همین‌طور بوده است؛ اما در کنار این ریزش، چند برابر رویش داریم.

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: امروز می‌بینید که بعد از ۴۰سال، جوان مؤمن مسلمان که امام و دفاع مقدس را ندیده، مثل جوان اول انقلاب، با روحیه‌ی انقلابی، با علاقه و شجاعت، مثل همت و خرازی، وسط میدان می‌رود. این معجزه‌ی انقلاب و نظام است که می‌تواند همان روحیه‌ی قوی و پرتلاش را بازآفرینی کند. این جوان‌ها مایه‌ی افتخار و ستون‌های این انقلاب و کشورند.

ایشان گفتند: جوان‌های شما این کشور را نگه داشته‌اند و مانع شده‌اند که مستکبرین عالم مثل دوران طاغوت بر این کشور مسلط شوند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: امروز دولتمردان آمریکا را ببینید؛ پول‌پرستی و حق‌کشی و بی‌اعتنایی به جان و مال انسان‌ها را ببینید. یمن یک نمونه است؛ جنایت را سعودی‌ها می‌کنند اما شریک این جنایت‌ها آمریکا است. خودش هم اقرار می‌کند. بیمارستان، بازار و محل‌های جمعیت را می‌زنند؛ این‌ها جنایتکارند. چهره‌ی آمریکا این است.

آمریکا میگفت که ایران تابستان داغی خواهد داشت و چهل سالگی را نمیبیند!

ایشان تاکید کردند: ملت ایران! اگر می‌خواهید آمریکا را درست بشناسید به دولتمردان آمریکا و رئیس‌جمهور آمریکا نگاه کنید. این‌ها با صراحت، آن چهره‌ی زشت آمریکا را آشکار کردند.

رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار جمعی از خانواده‌های معظم شهدا تصریح کردند: نقشه‌ی آمریکا مقابل ملت ایران لو رفته است و دیگر نقشه‌ای که بتوانند ضربه بزنند ندارند؛ هر کاری می‌توانسته‌اند کرده‌اند.

ایشان افزودند: نقشه‌ی آمریکا این است که به کمک تحریم و کارهای ضد امنیتی در کشور ما اختلاف و جنگ داخلی و مشکلات ایجاد کنند. این‌ها همه‌ی تلاششان را کرده‌اند.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: آمریکایی‌ها اول سال اعلام کردند که ایران، تابستان داغی خواهد داشت و ۴۰سالگی را نمی‌بیند. به کوری چشم آن‌ها تابستان امسال یکی از بهترین تابستان‌ها بود و ملت ایران ۲۲بهمن امسال، ۴۰سالگی انقلاب اسلامی را با شکوه بسیار برگزار خواهد کرد.

همه حواسشان را جمع کنند؛ ممکن است برای سال ۹۸ نقشه کشیده باشند!

رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار جمعی از خانواده‌های معظم شهدا فرمودند: ملت ایران، بیداری خود را حفظ کنند. اینکه آمریکایی‌ها گفتند در سال۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد؛ ممکن است در سال ۹۷ جنجال بکنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند. همه، حواسشان را جمع کنند.

ایشان تاکید کردند: آمریکا دشمن خبیثی است که دستش با صهیونیست‌ها و مرتجعین منطقه در یک کاسه است. ما باید بیدار باشیم. البته ما قوی‌تر هستیم و آن‌ها تا حالا کاری نتوانسته‌اند بکنند و بعد از این هم نمی‌توانند غلطی کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: توصیه‌ی من به همه‌ی جوان‌ها و مجموعه‌های گوناگون و جریان‌های سیاسی این است که مراقب باشند به دشمن پهلو ندهند و میدان را برای دشمن آماده نکنند.

مسئولان فریب زبان‌بازی دشمن را نخورند

رهبر انقلاب، صبح امروز در دیدار جمعی از خانواده‌های معظم شهدا گفتند: توصیه‌ی من به ملت ایران این است که در هر جایی که هستند، برای کشور کار کنند؛ همه برای اقتصاد کشور و برای تولید داخلی تلاش خود را بکنند، مسئولین هم تلاششان را مضاعف کنند و مواظب باشند فریب زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرونش می‌کنند، از پنجره داخل نشود. آنچه بنده احساس می‌کنم که نسبت به مشکلات اقتصادی مردم باید انجام بگیرد، تقویت تولید داخلی است.