رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امکان اداره مشهد با آزمون و خطا و وجود کمبود منابع و از دست رفتن فرصت‌ها وجود ندارد.

امکان اداره مشهد با آزمون و خطا وجود ندارد/در مدیریت شهری باید بیشتر به حوزه پژوهش توجه کنیمبه گزارش اعتدال و امید، محمدرضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد صبح دوشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد با تسلیت درگذشت سردار منصوری گفت: سهم این سردار فداکار در ایجاد امنیت برای مردم خراسان رضوی در اوایل دهه ۷۰ که اشرار در برخی شهر‌ها فعالیت داشتند قابل توجه بوده و مردم سیستان وبلوچستان نیز از خدمات سردار منصوری در ایجاد وحدت و امنیت بهره‌مند شده اند.

وی با اشاره به هفته پژوهش تصریح کرد: با کمبود منابع مواجه هستیم و نمی‌شود دیگر با آزمون و خطا سازمانی را در شهر اداره کرد و در مدیریتی شهری باید بیشتر به حوزه پژوهش توجه کنیم و اینگونه نباشد که تحقیقات جنبه نمادین و تشریفاتی داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به روز مولانا گفت: بخش‌های فرهنگی ما کوتاهی‌هایی برای معرفی مولانا داشته اند و همین عامل باعث شده تا برخی کشور‌های همسایه این افراد را مصادره کنند اما واقعیت این است که مولانا متعلق به خطه خراسان است و چند هزار شعر به زبان فارسی دارد.

حیدری با اشاره به سنت دیرینه ایرانیان در شب یلدا افزود: این شب بهانه‌ای برای کنار هم قرار گرفتن مردم بوده و باید به فکر محرومان و اقشار ضعیف نیز باشیم که در این راستا معاونت فرهنگی شهرداری مشهد برنامه‌هایی را درنظر گرفته است.