استاندار خراسان رضوی گفت: ما در استان خراسان رضوی با همکاری و همدلی تلاش می‌کنیم تا بر مشکلات خود فائق آییم، بنده نیز تلاش می‌کنم تا مسیر فعالیت، فعالان اقتصادی را در استان هموارتر کنم.

به گزارش اعتدال و امید، علیرضا رزم حسینی  در شصتمین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان در اتاق بازرگانی مشهد، اظهار کرد: همانگونه که می‌دانید در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و بدیهی است که باید در سال جاری این جشن را صورت ویژه و مفصل برگزار کنیم.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد و باید ما برنامه مدونی را ارائه کنیم که در این زمینه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی باید همکاری لازم را مبذول کنند.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه سیات دولت بر تمرکززدایی است و بر این امر نیز ریاست جمهوری  تاکید داشته است، بیان کرد: من فکر می‌کنم با حضور آقای شافعی یک فرصت خوبی برای خراسان رضوی به وجود آمده و امیدواریم با همگرایی در مسیر توسعه گام برداریم.
رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: همچنین دولت در زمینه تامین زیرساخت‌ها بسیار عملکرد خوبی داشته و در امر توسعه نیز باید به درستی گام بردارد.
وی با بیان اینکه امیدوارم در استان خراسان رضوی با وجود ظرفیت‌های خوبی که وجود دارد، حرکت‌های خوبی صورت گیرد، تاکید کرد: در استان ما نسبت مصارف به منابع بسیار پایین بوده که این امر یک مزیت بسیار خوبی برای استان ما محسوب می‌شود.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: فعالان اقتصادی آگاه باشند که سیاست‌های کلان اقتصادی در دولت مرکزی اخذ می‌شود که از جمله آن می‌توان به سیاست‌های پولی و مالی، نرخ بانک‌ها، تعرفه‌های گمرکی و مسائل محیط زیست و … اشاره کرد.
رزم حسینی بیان کرد: اما ما می‌توانیم این عوامل را در سطح استان برای فعالان اقتصادی خود هموارتر کنیم تا مجاهدین اقتصادی در مسیر خود راحت‌تر گام بردارند.