استاندار خراسان رضوی گفت: حکم رئیس جدید سازمان جهادکشاورزی خراسان رضوی به زودی ابلاغ خواهد شد.

به گزارش اعتدال و امید، علیرضا رزم حسینی در حاشیه اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال جدید، در پاسخ به خبرنگار ایسنا در در خصوص علت عدم انتصاب رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، اظهار کرد: انتصاب مدیران کل در استان توسط وزیران صورت می‌گیرد و وزیر جهاد کشاورزی نیز در این مدت بررسی‌هایی را انجام دادند و در این زمینه افرادی را نیز مد نظر قرار دادند و با بررسی گزینه ها در آینده نزدیک مدیر این سازمان معلوم خواهد شد.
وی ادامه داد: حکم آن توسط آقای وزیر ابلاغ خواهد شد و من نظر خود را در این باره اعلام کردم و در روزهای آینده حکم مدیر سازمان جهاد کشاورزی استان را اخذ خواهیم کرد.
استاندار خراسان رضوی در ادامه با اشاره به مصوبات جلسه امروز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، بیان کرد: دولت یک قانون بسیار خوبی را در زمینه رفع موانع تولید به تصویب رسانده که مرتبا جلسات آن در سال‌های گذشته انجام شده و کارگروه‌هایی در زیر مجموعه قرار دارد که توسط بخش غیر دولتی اداره شده و این امر نکته مثبتی تلقی می‌شود.
افتتاح ستاد مردمی اقتصاد مقاومتی با محوریت مشهد
وی ادامه داد: در جلسه امروز نیز به موارد و مشکلات ۹ شرکت تولیدی رسیدگی کردیم و مشکلات این واحدها نیز حل شد، امیدوارم در سال جدید که با نام رونق تولیدی مزین شده و برنامه استان نیز که بر حوزه اشتغال و اقتصاد مقاومتی متمرکز شده زمینه توسعه و رونق تولید را فراهم آوریم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه استان مملو از ظرفیت‌های خوب تولیدی و اقتصادی است، تاکید کرد: ما می‌توانیم از حضور سرمایه‌گذاران خارجی در مناطق اقتصادی خود استفاده کنیم، با توجه به شرایط ویژه و همدلی و همزبانی خوبی که با تمامی ارکان حکومت به وجود آمده بنده نیز امیدوارم امسال نسبت به سال گذشته اقدامات خوبی در زمینه اقتصادی رقم بزنیم.
رزم حسینی اضافه کرد: همچنین در حال حاضر در خصوص ایجاد سرمایه‌گذاری‌های جدید در حوزه‌های مختلف برنامه‌های مدونی را ترسیم کرده‌ایم و در ظرف هفته آینده ستاد نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی را در استان خراسان رضوی با مرکزیت مشهد افتتاح خواهیم کرد که مرتبا شرکت‌های خود را در حوزه اقتصادی مورد رصد قرار دهیم.
وی با اشاره به جذب سرمایه خارج از استان، خاطرنشان کرد: اقدامی که انجام خواهیم داد این بوده که برای سرمایه‌گذاری‌های داخلی خود که به انجام سرمایه‌گذاری خارجی متصل هستند، نمایشگاهی برگزار و پروژه‌های اقتصادی استان را در معرض سرمایه‌گذاران قرار دهیم.